MINECRAFT V1.17.0.58 / 1.16.221.01 FULL APK (BETA / FINAL) in 2021

 MINECRAFT V1.17.0.58 / 1.16.221.01 FULL APK (BETA / FINAL) (Premium Görünümlerin Kilidi Açıldı)

Minecraft v1.17.0.58 FULL APK (Unlock All Skin) en sonsürümü, bu açık dünya oyununda en muhteşem
görüntüleri deneyimlemenize yardımcı olacak!
İndirmeye hazır mısınız?

 İçindekiler

Genel bakış bilgileri

dünyanızı inşa etmek

çekici modlar

Grafikler

Minecraft'ın APK sürümü

Minecraft'ın MOD APK sürümü

MOD Özelliği

FAQs

Android için Minecraft MOD APK'sını indirin

Overview information

Name Minecraft
Updated On 27/05/2021
Package com.mojang.minecraftpe
Publisher Mojang
Category Adventure
Size 114M
Requires Android
Version 1.17.10.20 (build 951701020)
MOD Features Premium Skins Unlocked
See details

Minecraft'a Giriş

Minecraft, yayıncı Mojang tarafından yaratılmış bir hayatta kalma taktiği oyunudur. İlk başta oyunun Cave Game bir adı var, daha sonra Order Minecraft The Stone olarak yeniden adlandırıldı ve son olarak Minecraft oldu. Oyun, Dwarf Fortress, Infiniminer ve Roller Coaster Tycoon gibi birkaç oyundan ilham aldı.

İlginç oyun

Minecraft'ta oyuncu, belirli bir amacı olmayan açık bir dünyada bir karakter alır ve oyuncunun istediğinizi özgürce yapmasına izin verir. Başlangıçta, oyuncular ovalar, tepeler, mağaralar, bataklıklar, çöller, ormanlar ve çeşitli su kütleleri gibi çeşitli arazilere sahip vahşi bir dünyayla karşı karşıyadır. Oyun sırasında oyuncular köylüler, yiyebileceğiniz hayvanlar gibi birçok yaratıkla karşılaşacak veya dana, koyun, tavuk, balıkg gibi ürünler yapacak ve genellikle gündüzleri karşımıza çıkacak. 


MINECRAFT V1.17.0.58 / 1.16.221.01 FULL APK (BETA / FINAL)
MINECRAFT V1.17.0.58 / 1.16.221.01 FULL APK (BETA / FINAL)

Oyun, gerçek zamanlı olarak 20 dakikalık tipik bir döngü ile belirli bir döngüye göre zamanı gündüz ve geceye böler. Geceleri, tehlikeli canavarlar örümcekler, zombiler veya iskeletler vb. gibi oyunculara saldırabilir. Ayrıca, sarmaşık patlayabilen özellikle tehlikeli bir yaratıktır ve hem gündüz hem de gece ortaya çıkabilir. Minecraft, oyuncuların çeşitli materyallere sahip olmak, istedikleri her şeyi toplamak ve oluşturmak için blokları kazmak için doğru araçları kullanmalarına olanak tanır. Kendi yaratıcı evinizi veya her şeyi inşa edebilirsiniz ve bu, milyonlarca oyuncuyu çekmek için oyunun en önemli noktalarından biridir.

dünyanızı inşa etmek
Gece gelmeden önce, oyuncular barınak bulmalıdır çünkü karanlık canavarlarla birlikte ortaya çıkacak ve size saldıracaklar, bu nedenle başlangıçta sığınmak için bir mağara kazmanız, ardından bir ev inşa etmek ve yeterli eşya yapmak için malzemelerden yararlanmanız gerekir.

MINECRAFT V1.17.0.58 / 1.16.221.01 FULL APK (BETA / FINAL)
MINECRAFT V1.17.0.58 / 1.16.221.01 FULL APK (BETA / FINAL)

Minecraft gerçek hayatta olduğu gibi simüle edilmiştir, böylece aç kalabilirsiniz ve tavuk, domuz, inek gibi yiyeceklere gitmek zorunda kalabilirsiniz… Doğal yiyeceklerin yanı sıra oyuncular çiftçi de olabilir. Toprağı almak, tohumlamak ve geniş bir arazi alanını geri almak, böylece ağaç dikebilir ve yiyecek toplayabilirsiniz. Ayrıca inek, domuz, et için tavuk gibi hayvanlar için bir çiftlik kurabilir veya gömlek, pantolon vb. yapmak için hammadde alabilirsiniz…

çekici modlarMinecraft'ta hayatta kalma modu, yaratıcı mod ve süper zor mod gibi oyun modları bulunuyor. 

MINECRAFT V1.17.0.58 / 1.16.221.01 FULL APK (BETA / FINAL)
MINECRAFT V1.17.0.58 / 1.16.221.01 FULL APK (BETA / FINAL)
Hayatta kalma modunda, oyuncular kaynakları aramak, inşa etmek ve yiyecek bulmak zorunda kalacaklar. Oyuncunun bir sağlık barı vardır, böylece ne zaman acıktığını ve ne zaman yiyecek bulmanız gerektiğini bilirsiniz. Ayrıca canavarlar tarafından saldırıya uğrarsak kanımızı kaybederiz, bu yüzden geceleri mağarada veya evde canavarlardan uzak durabileceğimizi düşünüyorum. Ayrıca canavarlara saldırmak ve onları yok etmek için silahlar üretebiliriz. Hayvanları veya canavarları öldürürken oyuncu deneyim kazanacak, deneyim puanları ne kadar yüksekse, oyuncu o kadar güçlü zırh inşa edebilecek.
Yaratıcı mod: Bu modda oyuncular tüm kaynaklara ve araçlara sahip, oyuncular harika eserlerden oluşan bir dünya yaratmak için kendi yollarını yaratabilir, saldırıya uğramadan dünyayı dolaşabilir ve ölebilir.
Süper zor mod: Bu mod hayatta kalma moduna oldukça benziyor, oyuncular gerçek hayat gibi yaşıyor, sadece bir ağ ölecek, sonra oyun bitecek, önceki dünyaya geri dönemez. Bu, incelikli, gerilimli oynamamıza, gerçek hayatta olduğu gibi deneyime sahip olmamıza izin verir.

Grafikler

MINECRAFT V1.17.0.58 / 1.16.221.01 FULL APK (BETA / FINAL)
MINECRAFT V1.17.0.58 / 1.16.221.01 FULL APK (BETA / FINAL)

Minecraft dünyası, her şey toprak, su, taş, ahşap, altın gibi çeşitli malzemelerle 3D küplerden oluşur, ... oyunda tahminen yaklaşık 36 milyon kare hücre vardır. Minecraft'taki resimlere göz attıysanız, o zaman belki oyuncu bu oyunun düşük kaliteli olduğunu düşünebilir, esas olarak eğlence için yapılmıştır çünkü grafikler günümüzün gelişmiş grafiklerinde oldukça klasik görünmektedir. Ancak görünüşünden farklı olarak, heyecan verici, yaratıcı çekiciliği ile oyun daha çok oyuncuyu kendine çekiyor.

Minecraft'ın APK sürümü

Bu değiştirilmiş bir versiyondur, böylece herhangi bir hata mesajı olmadan indirebilir ve oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyun hala orijinal oyunla aynı olacak.
Minecraft'ın MOD APK sürümü

MOD Özelliği
Premium Görünümlerin Kilidi Açıldı: Minecraft'ın MOD sürümünü indirdiğinizde bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca, tüm premium görünümlerin kilidi açıldı.
FAQs

  • En yeni özellikler nasıl deneyimlenir?
  • Telefondaki MinecraftWorlds klasörü nedir?
  • Minecraft'ın MOD APK sürümü güvenli mi?
  • Daha fazla hayatta kalma oyunu oynamak istiyorum, bana tavsiye eder misin?
  • Android için Minecraft MOD APK'sını indirin
Bir yaratıcıysanız, macerayı seviyorsanız, Minecraft'ın sizin için doğduğunu düşünüyorum. Yaratıcılığı hemen deneyimlemek ve serbest bırakmak için şimdi indirin. Oyunda birçok avantaja sahip olmak istiyorsanız Minecraft MOD APK'yı deneyin. Aksine, adalete saygı duyuyorsanız APK sürümünü indirin!

MINECRAFT V1.17.0.58 / 1.16.221.01 FULL APK (BETA / FINAL)
MINECRAFT V1.17.0.58 / 1.16.221.01 FULL APK (BETA / FINAL)Post a Comment

1 Comments

  1. Thanks for sharing such a detailed information about minecraft. Would like to see more stuff like this.

    ReplyDelete

please don't enter any spam link in comment box