CAR PARKİNG MULTİPLAYER V4.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ

CAR PARKİNG MULTİPLAYER V4.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ

CAR PARKİNG MULTİPLAYER V4.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ
CAR PARKİNG MULTİPLAYER V4.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Name Car Parking Multiplayer / CAR PARKİNG MULTİPLAYER V4.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Publisher olzhass

Version 4.8.2

Size 409M

MOD Features Unlimited money, Unlocked

Support Android 5.0+

Get it on Google Play


CAR PARKİNG MULTİPLAYER V4.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Car Parking Multiplayer,CAR PARKİNG MULTİPLAYER V4.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ yayıncı olzhass'tan yeni bir oyundur. Elbette içeriği okumazsanız bunun bir yarış oyunu olduğunu düşüneceksiniz. Ama öyle düşünüyorsanız değil, tamamen yanılıyorsunuz, bu bir park simülasyon oyunu. Oyun bu tür şeylerle nadiren karşılaştığı için size garip gelebilir, değil mi? Ancak, Car Parking Multiplayer, her gün meydana gelen gerçek sorunu ifade eder. Oyuncular, oyundaki zorluklarla kademeli olarak daha iyi park etme becerileri geliştirecekler. Yolda sürüşe gerek yok, ancak burada arabanızı düzgün bir şekilde park etmeniz gerekiyor. Hepsi bu, ama yapabileceğini düşünüyor musun?

Düzgün yapmazsanız park etmek bazen tartışmalı hale gelir. Car Parking Multiplayer, oyuncuların üstesinden gelmenin bir yolunu bulmak için baş ağrısına neden olan her türlü zorluğa sahiptir. Açık bir dünya olarak simüle edilmiş, diğer birçok kişiye karşı oynayabilirsiniz. Nasıl oynanacağını öğrenirken birlikte etkileşim kurmak, hızla diğer oyunculardan üstün hale geliyor. Sınırsız özelliklerle daha kolay oynamanıza yardımcı olmak için Car Parking Multiplayer MOD'u indirin, arabanızı serbest bırakın ve istediğiniz kadar ücretsiz yükseltin. Real Car Parking 2 aynı temel oynanışa sahip ancak burada park etme moduna katılırken birçok farklılık göreceksiniz.

Download Car Parking Multiplayer MOD – Open online game mode CAR PARKING MULTIPLAYER V4.8.2 MOD APK – MONEY CHEAT

CAR PARKİNG MULTİPLAYER V4.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ
CAR PARKİNG MULTİPLAYER V4.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ


Car Parking Multiplayer sizi asla yalnız bırakmaz. Dünyanın her yerinden binlerce oyuncu burada ve sizi bekliyor. Oyuncular, araçlar, benzin istasyonları için yeterli hizmetin bulunduğu açık dünyaya katılmalarına izin verilir… Arabaya kendi yönteminizle bakma özgürlüğü. Ayrıca oyuncuların diğer oyuncularla sesli olarak iletişim kurmasına da izin verilmektedir.
Gerçekçi etkileşimlerle mesafeyi daha da kısaltın. Arabayı kendi tarzınıza göre kişiselleştirmenize izin veriliyor, tabii ki sadece görünüş olarak değil aynı zamanda motor açısından da. Diğer oyuncularla rekabet, şiddetli bir rekabet yaratacak, ancak karşılığında elinizden gelenin en iyisini yapma hissini bileceksiniz.

Diğer oyuncularla araç takası yapın

Birinin arabasını istiyorsanız, onunla bir araba takas etmeyi teklif edebilirsiniz. Bu, oyuncular için hem pratik hem de ilgi çekici bir özellik. Satın almak için biraz para harcamak yerine, gerçekten uyup uymadığınızı görmek için para harcamaktan kaçınmak için ödünç alabilirsiniz. Bir araba ödünç aldıktan sonra beğendiyseniz, kendinize benzer bir araba almak için çok geç değil mi?

Araba sistemi, çeşitli oyun modları

90'dan fazla araba ile 16 oyuncu modu, Car Parking Multiplayer'ı her zamankinden daha ilginç hale getiriyor. Şu anda çok gerçek zorlukları deneyimlemeye başlayabilirsiniz. Kamyonet, çekici, spor araba, kamyon ve klasik araba gibi araçların sınıflandırılması da çok çeşitlidir. Oyuncular bir model seçer ve ardından ilk seviyelerine kolayca başlarlar. Gerçek hayattaki fikirlerden 82 meydan okuma sadece oyunu tamamlamanıza değil, aynı zamanda gerçek zamanlı olarak ele alınması gereken durumları daha iyi anlamanıza izin verir.

CAR PARKİNG MULTİPLAYER V4.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ
CAR PARKİNG MULTİPLAYER V4.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Car Parking Multiplayer, arabanız varsa en iyi simülasyon oyunudur. Sadece eğlenceli oyuncular değil, oyundaki seviyeler de tamamen gerçek hayattan olaylara göre düzenlenmiştir. Son derece faydalı sürüş sırasında durumu nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz. İndir Araba Park Etme Çok Oyunculu CAR PARKİNG MULTİPLAYER V4.8.2MOD APK, park türünü binlerce diğer oyuncuyla deneyimliyor.


Post a Comment

0 Comments